Responsive image
Usługa dla Twojego domu lub budynku mieszkalnego
Zamów usługę a w ciągu 2 miesięcy będziesz miał idealnie czystą i zabezpieczoną instalację grzewczą. Jeśli zdecydujesz się na czyszczenie w sezonie grzewczym okres ten skróci się do 1 miesiąca - przy ciepłej wodzie polimery pracują znacznie szybciej. Wystarczą dwie aplikacje naszego produktu do instalacji. Niepotrzebne są żadne przygotowania.
Responsive image
Usługa dla rozbudowanych instalacji przemysłowych
Nasze produkty można stosować także w zaawansowanych technologicznie budynkach użytkowych oraz w instalacjach przemysłowych, nie wykluczając największych. Czysta instalacja to wymierne korzyści finansowe - wyższa sprawność i przedłużona żywotność, tym samym mniejsze zużycie energii. To również racjonalne działanie na rzecz ochrony środowiska naturalnego - im mniejszy pobór energii tym mniejsze zanieczyszczenie gazami cieplarnianymi, oszczędność wody i brak odpadów. Stosowane przez nas środki są przyjazne dla środowiska i nie wymagają uciążliwej utylizacji.
Responsive image
Produkty zaawansowane technologicznie
Dysponujemy nowoczesnymi preparatami polimerowymi, które potrafią skutecznie wyczyścić i zabezpieczyć układy grzewcze i chłodnicze. Można je stosować do wszystkich rodzajów instalacji, niezależnie z jakich materiałów są zbudowane. Preparaty te są neutralne dla środowiska. Wybierając naszą usługę masz pewność, że nasz specjalista dobierze odpowiedni produkt do instalacji. Niezależnie od wieku instalacji jesteśmy w stanie udrożnić każdy zator.